Niepubliczne Przedszkole ISKIERKA

Niepubliczne Przedszkole ISKIERKA - Nasze przedszkole jest niepubliczną placówką oświatowo-wychowawczą wpisaną do ewidencji placówek oświatowych prowadzonych przez Wójta Gminy Liszki pod numerem 22010 i realizującą Podstawę Programową określoną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

OVERVIEW

This web site przedszkole-kaszow.pl currently has a traffic ranking of zero (the lower the superior). We have scanned one page inside the site przedszkole-kaszow.pl and found two websites referring to przedszkole-kaszow.pl.

PRZEDSZKOLE-KASZOW.PL RANKINGS

This web site przedszkole-kaszow.pl has seen a alternation levels of traffic all over the year.
Traffic for przedszkole-kaszow.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole-kaszow.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole-kaszow.pl

WHAT DOES PRZEDSZKOLE-KASZOW.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole-kaszow.pl Mobile Screenshot of przedszkole-kaszow.pl Tablet Screenshot of przedszkole-kaszow.pl

PRZEDSZKOLE-KASZOW.PL HOST

Our parsers discovered that the main page on przedszkole-kaszow.pl took one thousand two hundred and forty milliseconds to come up. We could not observe a SSL certificate, so our crawlers consider przedszkole-kaszow.pl not secure.
85.128.158.48

I revealed that this website is weilding the Apache/2 server.

Niepubliczne Przedszkole ISKIERKA

DESCRIPTION

CONTENT

This web site przedszkole-kaszow.pl states the following, "obchodziliśmy w Iskierce Światowy Dzień Życzliwości." We noticed that the website said " Przedszkolaki poznały znaczenie pojęcia życzliwość , a także przypomniały sobie kluczowe słowa otwierające ludzkie serca dziękuję, przepraszam i proszę oraz wdrożyły je w życie za pomocą odgrywanych scenek dramowych." It also said " Wspólnymi siłami stworzyliśmy łańcuch życzliwych serduszek praca plastyczna. Ponieważ każda z naszych pociech wykazała się w tym wyjątkowym dniu życzliwą postawą, wszyscy otrzymali odznaczeni." The header had Niepubliczne as the highest ranking optimized keyword. It is followed by Przedszkole, przedszkole, and iskierka which isn't as ranked as highly as Niepubliczne. The next words przedszkole-kaszow.pl used was ISKIERKA. Kaszów was included but could not be viewed by web crawlers.

SEEK SIMILAR WEBSITES

Katolickie Przedszkole TĘCZA w Zabrzu - Strona główna

Numer konta Bank BPH 69 1060 0076 0000 4043 1014 2661. Teresy 72 1240 1343 1111 0010 3963 5436.

Koliberek - Przedszkole niepubliczne i żłobek Łódź

Przedszkole i Żłobek Koliberek Łódź - zapraszamy! Jest nam bardzo miło, że zechcieli Państwo odwiedzić to miejsce. Przedszkole Koliberek oferuje wszystko co najlepsze dla Państwa dziecka. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Życzymy przyjemnej lektury i mamy nadzieję, że zobaczymy się w jednej z naszych placówek. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 8a.

Aktualności

Jump to main navigation and login. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszego przedszkola. 2015-05-12, Spotkanie autorskie z poetą. 2015-05-28, Piknik Rodziny Szkół im. 2015-06-04, Wycieczka - Szlakiem rękodzieła ludowego. JANA PAWŁA II W KORYCINIE INFORMUJE, IŻ.

Kraków Przedszkole Niepubliczne Krasnal w Krakowie

Krasnal - to dużo więcej niż przedszkole i żłobek. To sposób myślenia o dziecku - myślenia z perspektywy potrzeb, jakie dziecko zaspokaja swoimi zachowaniami. To codziennie na nowo podejmowany wysiłek budowania kontaktu z dzieckiem oparty na całkowitym szacunku i akceptacji, tworzenia języka i zachowań pełnych szacunku. Od 1 stycznia 2016 zapraszamy do Krasnal Wilga Park. Wyjątkowej i innowacyjnej przestrzeni dla dziecka i rodzica -.